OFERTA

Kuchnia jest sercem każdego domu, dlatego jej właściwe urządzenie jest tak ważne dla każdego z nas.

Wygląd naszej kuchni jest naszą wizytówką, odzwierciedla nasz charakter. Kuchnia to miejsce nie tylko do gotowania, ale także do spożywania posiłków wspólnie z rodziną. Coraz częściej jest miejscem do spotkań i rozmów z przyjaciółmi , nic więc dziwnego że powinna być ona przyjemna, gustowna i miła dla oka.

Aby ułatwić Państwu wybór nasza firma proponuje następujące style mebli kuchennych:

1. Meble kuchenne nowoczesne - wybierając ten styl mebli kuchennych decydują się Państwo na aktualnie najmodniejsze rodzaje frontów i wykończeń. Takie meble nadają przestrzeni kuchennej nieskazitelny ład i niezwykle potrzebny spokój. Obecnie nowoczesne wzory charakteryzują się prostą, modułową budową, z częstym wykorzystaniem elementów aluminiowych, blachy kwasoodpornej oraz szkła. Do produkcji wykorzystujemy zarówno materiały drewnopodobne (MDF), jak i lite drewno, czy fronty fornirowane, nadające temu stylowi ponadczasowy charakter.

2. Meble kuchenne klasyczne - Jeżeli jesteś osobą ceniącą własny styl i wierną swoim ideałom bez względu na modę, idealnym rozwiązaniem będzie zabudowa w konwencji klasycznej. Kuchnia powinna zostać wyposażona w eleganckie, klasyczne meble (proponujemy lite drewno DREWPOL INSPIRACJE )jak również w MDF’ie- wzory drewnopodobne ), o unikalnym wzornictwie dopasowane do charakteru mieszkania i podnoszące jego prestiż. Meble kuchenne klasyczne to niebanalne wzornictwo, stylizowane dodatki drewniane a przede wszystkim ciepłe wybarwienia które nadają szczególny klimat Twojej kuchni.

3. Wyposażenie - Zarówno do mebli kuchennych nowoczesnych jak i klasycznych proponujemy Państwu zamontowanie różnego rodzaju usprawnień, takich jak: kosze cargo, szuflady samodomykające się (o delikatnym, cichym posuwie) czy zawiasy zapobiegające trzaskaniu frontów- gwarancja odpowiedniej funkcjonalności, komfortu i wygody użytkowania.

 

Zaopatrujemy również w sprzęt AGD